Wszystkie publikacje prezentowane na stronie są na etapie "workprintów" posiadają nadany numer ISBN i są  na różnych etapach przygotowania do druku finalnego. Daty premiery są datami przybliżonymi. Publikacje rozwojowe dostępne będą przed premierą dla uczestników szkoleń.

Ustawienia Temporalne® w praktyce

Image
DATA PREMIERY: Luty 2022
Ustawienia Temporalne® w praktyce

Ustawienia Temporalne łączą w sobie najlepsze elementy ustawień Hellingerowskich, ustawień systemowych i szamańskich. Bazują na wiedzy i doświadczeniu takich autorytetów jak B Helinger, C. Regojo czy Daan van Kampenhout. Ich kanwą są min. badania T. Cottle'a, i ich późniejsze kontynuacje TLT T. James czy TPT P. Zimbardo.
Jednak ich najbardziej wyjątkową cechą jest podejście kognitywne i wykorzystanie najnowszej wiedzy z zakresu min. Neuronauk w edukacji.

Wyjątkowe narzędzie sprawdzi się zarówno w pracy coachingowej, terapeutycznej, trenerskiej jak i w procesach rekrutacji   

Dla kogo?
Spis treści - wkrótce

Wesoły Alfabet

Image
DATA PREMIERY: Maj 2021
Wesoły Alfabet
Wesoły alfabet to ksiazeczka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz ich rodziców. Dzięki wesołym rymowankom i wierszykom w atmosferze zabawy i eksperymentów dzieci uczą się szybciej. Książeczka powstawała przy współpracy i podczas dorastania syna autora. "Wspólnie świetnie się bawilśmy, rymami a przy okazji utrwalała się wiedza mojego dziecka ..." .
Książka zwiera przetestowane modele edukacyjne skuteczne zarówno w pracy z osobami dorosłymi jak i dziećmi.

"Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu"
Dla kogo?
wierszyki - próbka

Po drugiej stronie strachu

Image
DATA PREMIERY: Marzec 2021
Po drugiej stronie strachu
PO DRUGIEJ STRONIE STRACHU - tak cytując Jacka Canfielda zdecydowałem sie nazwać swój pierszy zbiór wierszy. Wierszy pisanych z reguły pod wpływem chwil, uczuć, emocji. Wszystkie dla mnie ważne, choć różne, zrówno emocjonalne jak i prześmiewcze może i obrazobórcze. Jeżeli lubisz wiersze, masz dystans do siebie i otaczajacego Cię świata zapraszam, poznaj moje.

"Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu"
Dla kogo?
PRZED ŚWITEM - Wiersz - próbka ;)

Coaching Podejście Neurokognitywne ®

Image
DATA PREMIERY: Grudzień 2021
Coaching Podejście Neurokognitywne ®
Coaching Podejście Neurokognitywne ®. Od sportowych źródeł do modeli kognitywnych. Książka prezentuje nowy paradygmat Coachingu bazujący na najnowszych odkryciach neuronauk, a także pokazuje historię rozwoju dyscypliny nawiązując do kluczowych postaci i trendów, zarówno na świecie jak i w Polsce.

Czytelnik otrzymuje solidną dawkę wiedzy, technik i narzędzi ze wskazaniem źróde a także obszarów zastosowań.
Dla kogo?
Spis treści - wkrótce